Cookies

DUX BIO samba

Gumové dřeváky obecně vychází ze známého konceptu „crocs“. V případě bot DUX  jsou použitým materiálem DUFLEX dodány nové vlastnosti a boty DUX lze považovat za relaxační obuv. Jsou velmi oblíbené i jako pracovní obuv tam kde je to možné. Např. mezi lékaři a sestřičkami.
Výjimečné vlastnosti dává obuvi DUX  termoaktivní materiál z pěny DUFLEX® s uzavřenými buňkami. Ta, po zahřátí na tělesnou teplotu, měkne a přizpůsobí se Vašim nohám. Celoplošný kontakt aktivuje receptory chodidla. Dochází k lepšímu rozložení zátěže a pocitu celkového odlehčení v oblasti nohou. Zároveň je vnímán i pozitivní vliv na celý pohybový aparát, tlumení otřesů a celkový pocit pohodlí a úlevy od únavy.

Cena  1 120,- Kč
Značka
Dux
Dostupnost
skladem
Velikost XS (36-37)

DUX BIO samba

Řada DUX BIO je novinkou, která si klade za cíl dosahovat vyšší míry udržitelnosti a ochrany životního prostředí. Mezi důležité aspekty, kterými toho lze docílit, je například minimalizace produkce CO2, maximální efektivita a šetrnost využívání vstupních surovin a vzácných přírodních zdrojů.  Materiál Duflex BIO plně respektuje tyto atributy a v jeho složení je ze 30% obsažen bio materiál, který během doby jeho využívání absorbuje tolik CO2, kolik následně uvolní při jeho likvidaci.

V porovnání s jinými modely DUX je řada BIO pevnější a o trochu tvrdší a těžší. Stále však materiál zůstává mimořádně  pružný, lehký, pachově neutrální a neobsahuje žádné škodlivé látky. Zamezuje vzniku otoků a celkově snižuje známky únavy nohou. Díky termoaktivní schopnosti, kterou oplývá i řada DUX BIO, se obuv krásně přizpůsobuje individuálnímu tvaru a potřebě chodidla a tím mu poskytuje kvalitní oporu.

 

Tabulka velikostí:

XS       (36/37)    230 mm

S          (38)          240 mm

M         (39/40)   250 mm

L          (41/42)    260 mm

XL       (43)          270 mm

XXL     (44/45)    280 mm

DUX BIO samba

Boty obujte a vykročte. Určeno k vnějšímu použití :-)

Významným faktorem ovlivňujícím volbu vhodné velikosti je výška nártu. Noha s vysokým nártem nepůjde zasunout do boty stejně jako noha nízká. V zadní části – v oblasti paty tak může vyžadovat větší velikost. Pokud se netrefíte napoprvé, nezoufejte. Vše napravíme a společně určitě nalezneme vhodnou velikost pro každou nohu.

Proces výroby je poměrně unikátní a s ním souvisí i možný drobný rozdíl ve velikosti jednotlivých párů (každý pár je tak trochu originál). Výrobce uvádí odchylku do 0,1 %.

Termoaktivní materiál DUFLEX® je citlivý na přehřátí. Vyvarujte se ponechání Vašich bot na přímém slunci, nebo je vystavit slunečnímu záření přes okno. Při přehřátí může, zvláště u tmavých barev, dojít ke změně velikosti bot.

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2019 - Jakékoliv užití obsahu stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.