Cookies

Proč DUX

Základem pro obuv DUX je termoaktivní plast DUFLEX®* s uzavřenými buňkami. Materiál boty po zahřátí na tělesnou teplotu měkne a přizpůsobí se Vaší noze. Tím se oproti jiným botám docílí celoplošného kontaktu chodidla s botou (jako když chodíte naboso) a aktivují se receptory chodidla. Dochází tak k lepšímu rozložení zátěže a pocitu celkového odlehčení v oblasti nohou. Zároveň je vnímán i pozitivní vliv na celý pohybový aparát, tlumení otřesů a celkový pocit pohodlí a úlevy od únavy.

Boty Dux – výsledky testů a certifikáty

Certifikát kvality ÖKO-TEST 05/2018

Obuv DUX drží  známku "sehr gut" německého časopisu Öko_Test.

ÖKO-TEST je evropským barometrem kvality a kvalifikovaným doporučením pro výběr testovaného zboží. Testovaný pár DUX červené (2008) resp. modré (2018) barvy prokazuje, že boty DUX a jejich materiál DUFLEX®* neuvolňují rakovinotvorné látky, např. ftaláty které uměle změkčují hmotu. V roce 2008 proběhl veliký srovnávací test Öko-Testu kde červené DUXy získaly jako jediný výrobek z testovaných známku "sehr gut". Po deseti letech se podařilo tuto známku potvrdit, tentokráte byly pro test vybrány DUX barvy Navy XXL.


* POZOR! Obuv z materiálu DUFLEX® nevystavujte horku nebo dlouhodobějšímu slunečnímu žáru kdy hrozí jejich přehřátí a následná deformace.  Nosit v horku a na slunci je samozřejmě můžete, rozhodně je ale nenechte ležet na slunci po té, co je zujete. 

 

Boty DUX - materiál

DUX je ergonomicky tvarovaná bota z velice kvalitního a jemného termoaktivního materiálu DUFLEX®*. Jde o částečně prodyšnou, nestárnoucí gumovou hmotu s uzavřenými buňkami. Při zatížení a zahřátí bota měkne a dochází k ideálnímu rozložení zátěže, tlumení otřesů a dostavuje se pocit maximální pohody a relaxace.

Celoplošný kontakt nohy s podložkou napomáhá aktivaci receptorů vysílajících do centrálního nervového sytému důležité informace potřebné ke správnému aktivnímu pohybu.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2019 - Jakékoliv užití obsahu stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.